Talent MK má občanku!

 

Patnáctiny jsou velká věc! Vlastní občanka, která ještě pálí v ruce, legální věk pro sexuální hrátky a (možná s tím související) trestní odpovědnost. To všechno tato magická hranice skýtá, i když už je to nějaký pátek…. Ale my slavíme, protože soutěž Talent marketingových komunikací právě slaví sladkých 15!

Pro ty, kteří neví vo co go… Talent MK je super jedinečná příležitost, kde dostaneš možnost ukázat lidem z praxe, co v tobě je. Tvé nadání, nápady a elán poslouží zadavatelům z řad firem jako zdroj inspirace a energie. Pro tebe je to skvělá příležitost zažít praxi, pracovat na něčem, co je reálné a smysluplné a dost možná taky zápis do tvého CV.

Jak to probíhá?
Pět firem první den prezentuje zadání studentům, kteří mají následně 24 hodin na jeho zpracování, přičemž mohou pracovat sami nebo v týmu o max. 3 lidech. Výsledky své práce poté prezentují před talentovou radou, která vybere vítěze v každé kategorii (pro jednotlivé firmy) a také celkového vítěze soutěže.

Kam a kdy jít?
Talent MK proběhne v Centru kreativních průmyslů UPPER (budova U11, na tom velkém kopci) a to v úterý 24. října ve 13 h. Prezentace vašeho celodenního úsilí proběhnou následující den, tedy 25. října, taktéž ve 13 h. Prezentující studenti budou mít automaticky omluvenu zameškanou výuku. 

A pokud čteš až sem a pořád nevíš, zda toho jít, přihazujeme poslední pádný argument – když oslava patnáctin, tak do plných (rozuměj afterparty po vyhlášení se vší parádou). A možná přijde i kouzelník…

Tak která je tvá lepší stránka? Přijď nám ji ukázat!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.